Welkom!

 

 

DINSDAG 28 SEPTEMBER
    Ajax    18:45    Besiktas    
    Shakhtar Donetsk    18:45    Internazionale    
    Paris Saint-Germain    21:00    Manchester City    
    RB Leipzig    21:00    Club Brugge    
    FC Porto    21:00    Liverpool    
    AC Milan    21:00    Atlético Madrid    
    Borussia Dortmund    21:00    Sporting Clube de Portugal    
    Real Madrid    21:00    FC Sheriff Tiraspol  

WOENSDAG 15 SEPTEMBER
    Besiktas - Borussia Dortmund 1-2
    FC Sheriff Tiraspol - Shakhtar Donetsk 2-0 
    Manchester City - RB Leipzig 6-3
    Club Brugge - Paris Saint-Germain 1-1    
    Atlético Madrid - FC Porto 0-0
    LiverpoolAC Milan 3-2
    Internazionale - Real Madrid 0-1  
    Sporting Clube de PortugalAjax 1-5


.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.

WOENSDAG 29 SEPTEMBER
    Atalanta    18:45    Young Boys    
    Zenit St. Petersburg    18:45    Malmö FF    
    Bayern München    21:00    Dinamo Kiev    
    Benfica    21:00    FC Barcelona    
    Manchester United    21:00    Villarreal    
    Red Bull Salzburg    21:00    Lille    
    VFL Wolfsburg    21:00    Sevilla FC    
    Juventus    21:00    Chelsea    

 

DINSDAG 19 OKTOBER
    Club Brugge    18:45    Manchester City    
    Besiktas    18:45    Sporting Clube de Portugal    
    Paris Saint-Germain    21:00    RB Leipzig    
    Atlético Madrid    21:00    Liverpool    
    FC Porto    21:00    AC Milan    
    Ajax    21:00    Borussia Dortmund    
    Shakhtar Donetsk    21:00    Real Madrid    
    Internazionale    21:00    FC Sheriff Tiraspol    

 

WOENSDAG 20 OKTOBER
    FC Barcelona    18:45    Dinamo Kiev    
    Red Bull Salzburg    18:45    VFL Wolfsburg    
    Benfica    21:00    Bayern München    
    Young Boys    21:00    Villarreal    
    Manchester United    21:00    Atalanta    
    Lille    21:00    Sevilla FC    
    Chelsea    21:00    Malmö FF    
    Zenit St. Petersburg    21:00    Juventus    

 

DINSDAG 2 NOVEMBER
    VFL Wolfsburg    18:45    Red Bull Salzburg    
    Malmö FF    18:45    Chelsea    
    Bayern München    21:00    Benfica    
    Dinamo Kiev    21:00    FC Barcelona    
    Atalanta    21:00    Manchester United    
    Villarreal    21:00    Young Boys    
    Sevilla FC    21:00    Lille    
    Juventus    21:00    Zenit St. Petersburg    

 

WOENSDAG 3 NOVEMBER
    AC Milan    18:45    FC Porto    
    Real Madrid    18:45    Shakhtar Donetsk    
    Manchester City    21:00    Club Brugge    
    RB Leipzig    21:00    Paris Saint-Germain    
    Liverpool    21:00    Atlético Madrid    
    Borussia Dortmund    21:00    Ajax    
    Sporting Clube de Portugal    21:00    Besiktas    
    FC Sheriff Tiraspol    21:00    Internazionale    

 

DINSDAG 23 NOVEMBER
    Dinamo Kiev    18:45    Bayern München    
    Villarreal    18:45    Manchester United    
    FC Barcelona    21:00    Benfica    
    Young Boys    21:00    Atalanta    
    Sevilla FC    21:00    VFL Wolfsburg    
    Lille    21:00    Red Bull Salzburg    
    Chelsea    21:00    Juventus    
    Malmö FF    21:00    Zenit St. Petersburg    

 

WOENSDAG 24 NOVEMBER
    Besiktas    18:45    Ajax    
    Internazionale    18:45    Shakhtar Donetsk    
    Manchester City    21:00    Paris Saint-Germain    
    Club Brugge    21:00    RB Leipzig    
    Atlético Madrid    21:00    AC Milan    
    Liverpool    21:00    FC Porto    
    Sporting Clube de Portugal    21:00    Borussia Dortmund    
    FC Sheriff Tiraspol    21:00    Real Madrid    

 

DINSDAG 7 DECEMBER
    Paris Saint-Germain    18:45    Club Brugge    
    RB Leipzig    18:45    Manchester City    
    AC Milan    21:00    Liverpool    
    FC Porto    21:00    Atlético Madrid    
    Borussia Dortmund    21:00    Besiktas    
    Ajax    21:00    Sporting Clube de Portugal    
    Real Madrid    21:00    Internazionale    
    Shakhtar Donetsk    21:00    FC Sheriff Tiraspol    

 

WOENSDAG 8 DECEMBER
    Juventus    18:45    Malmö FF    
    Zenit St. Petersburg    18:45    Chelsea    
    Bayern München    21:00    FC Barcelona    
    Benfica    21:00    Dinamo Kiev    
    Manchester United    21:00    Young Boys    
    Atalanta    21:00    Villarreal    
    Red Bull Salzburg    21:00    Sevilla FC    
    VFL Wolfsburg    21:00    Lille

De Eredivisie heeft het officiële logo onthuld voor het jubileumseizoen 2021-2022. Volgend seizoen bestaat de Eredivisie 65 jaar.

Op 2 september 2021 is het precies 65 jaar geleden dat de eerste speelronde in de Eredivisie gespeeld werd. Sindsdien kwamen er 54 (ex-)betaald voetbalclubs uit in de Eredivisie, goed voor 19.534 wedstrijden, 60.180 doelpunten, meer dan 2.000 gedragen tenues en acht verschillende landskampioenen.

Het huidige Eredivisielogo, in 2017 ontwikkeld door designbureau Dog and Pony, wordt aangepast naar een jubileumlogo en vormt de aftrap van de viering van 65 jaar Eredivisie. “Met de gestileerde lauwerkrans en het woordbeeld letterlijk als een kroon op het beeldmerk, geven we het Eredivisielogo een feestelijke uitstraling zonder de iconische kwaliteit te verliezen. Met dit jubileumlogo verbinden we alle initiatieven die in dit bijzondere jaar gaan plaatsvinden” aldus Pol van Haren, Creative Director van Dog and Pony.

Het nieuwe Eredivisielogo is vanaf volgend seizoen te zien in alle uitingen van de Eredivisie, zoals op de nieuwe wedstrijdbal, reclameborden in de stadions en de mouwbadge. Daarnaast verschijnt het logo in alle (live-)uitzendingen op ESPN en NOS.

Het 65e jubileum wordt een seizoen lang gevierd. Vanaf de zomerstop wordt er meer bekend gemaakt over de andere initiatieven die in het kader van 65 jaar Eredivisie georganiseerd worden.

Info: www.eredivisie.nl

Laatst toegevoegde video's

 

WEDSTRIJDEN GROEP G

4 september 2021
Letland - Noorwegen 0-2
Nederland - Montenegro 4-0 (3 punten)
Gibraltar - Turkije 0-3

7 september 2021
Noorwegen - Gibraltar 5-1
Nederland - Turkije 6-1 (3 punten)
Montenegro - Letland 0-0

8 oktober 2021
20:45 Turkije - Noorwegen
20:45 Gibraltar - Montenegro
20:45 Letland - Nederland

11 oktober 2021
20:45 Noorwegen - Montenegro
20:45 Nederland - Gibraltar
20:45 Letland - Turkije

13 november 2021
18:00 Noorwegen - Letland
18:00 Turkije - Gibraltar
20:45 Montenegro - Nederland

16 november 2021
20:45 Nederland - Noorwegen
20:45 Montenegro - Turkije
20:45 Gibraltar - Letland

=============================
UITSLAGEN GROEP G

1 september 2021
Letland - Gibraltar 3 - 1 
Noorwegen - Nederland 1 - 1 (1 punt)
Turkije - Montenegro 2 - 2 

30 maart 2021
Gibraltar - Nederland 0 - 7  (3 punten)
Montenegro - Noorwegen 0 - 1 
Turkije - Letland 3 - 3 

27 maart 2021
Noorwegen - Turkije 0 - 3 
Nederland - Letland 2 - 0 (3 punten)
Montenegro - Gibraltar 4 - 1 

24 maart 2021
Gibraltar - Noorwegen 0 - 3 
Letland - Montenegro 1 - 2 
Turkije - Nederland 4 - 2  (0 punten)

Welkom bij Clubs!

Kijk gerust verder op deze club en doe mee.

Wat is dit?


Of maak zelf een Clubs account aan: